Čištění zubů

Stejně jako u lidí je i u psů pravidelná péče o chrup nesmírně důležitá pro jejich zdraví a kvalitu života. Na základě dlouholetých zkušeností jsme sestavili nabídku procedur, jež vedou ke zdravému chrupu vašeho psího přítele.

Mechanické očištění chrupu 

Základem je mechanické očištění chrupu. Od plaku si psi částečně pomohou sami okousáváním hraček nebo speciálních pamlsků na čištění zubů. Velmi důležité je však také odstranění zubního kamene a s tím si už sami neporadí. Zubní kámen je mineralizovaný zubní plak. Při masivních nánosech může dráždit dásně, které začnou ustupovat, což může vést až k vypadání zubů. Jako prevenci tohoto fatálního stavu provádíme odstranění kamene škrabkou. Dalším krokem mechanického čištění je použití kartáčku na zuby, který se dostane do každé skuliny.

Následuje ošetření enzymatickou pastou, která navozuje v tlamě vašeho miláčka zdravé prostředí (a navíc si poradí i se zápachem).

Přírodní přípravek pak celou proceduru završí, stáhne případná drobná poranění a osvěží dech.

Kontaktujte nás

O chrup vašeho psa je třeba se starat průběžně. Zavolejte si o termín čištění zubů pro vašeho psa a dejte mu tak naději na zdravý chrup po mnoho let.