Stříhání psů

Tak jako lidé chodí ke svému kadeřníkovi, i psi mají právo na krásný a svěží sestřih, který je nebude nikterak omezovat v pohybu a ve výhledu, zadržovat přebytečné teplo, a navíc udrží kůži i srst zdravější a pružnější. Jak víme, pejsek si o ostříhání sám bohužel neřekne. Je tak na každém páníčkovi, aby se o svého čtyřnohého kamaráda postaral i v tomto ohledu a zajistil mu tak maximální možnou péči.

Používáme profesionální šetrnou kosmetiku Iv San Bernard

Naše společnost se zabývá profesionální péčí o kůži a srst psů. Stříhání psů Brno nikdy nenabízelo komplexnější služby. Vašemu pejskovi se dostane čistící koupele za použití profesionální italské kosmetiky Iv San Bernard a následně správné úpravy srsti dle konkrétního plemene. To vše s přísným ohledem na to, aby byla kůže i srst pejska zdravá a přirozeně krásná.

Ve Styling psů Brno nabízíme:

  • Stříhání krátkosrstých plemen psů, u kterých je tato činnost nejvíce zanedbávaná
  • Stříhání středněsrstých plemen psů, u kterých páníčci nedbají pozornosti na hůře přístupná místa s delšími chlupy, u kterých je riziko poranění při stříhání nejvyšší
  • Stříhání dlouhosrstých plemen psů je už z podstaty věci potřebná za každé situace

Kontaktujte nás

Se stříháním pejsků máme mnoholeté zkušenosti. Neusínáme na vavřínech a neustále se učíme novým světovým metodám a trendům i zdokonalujeme techniky stávající. Svěřte nám svého pejska a on vám to vrátí svou pozitivní náladou. Pokud chcete profesionální péči o Vašeho psa, neváhejte nás kontaktovat. Budeme se těšit na vaší návštěvu v našem psím salónu.